Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Kurumsal

AGS Elektronik

Enerji Sistemlerindeki Çözüm Ortağınız

Sektörde uzun yıllardır çalışan bir kadro tarafından, 2015 yılında kurulan AGS Elektronik, hem enerji çözümleri hem de dizgi hattı üretiminde faaliyet göstermektedir. 

Satışın yanı sıra, arıza tespiti ve tamir ve periyodik bakım hizmetlerini de bulunan marka, aşağıda belirtilen iki alanda uzmanlaşmıştır.

AGS Elektronik

Yüzlerce Proje…

Kurulduğumuz günden bu yanda, konut projelerinin yanı sıra, ofis, AVM, okul, hastane vb. geniş çaplı tesislere yüzlerce proje ürettik, yıllık anlaşmalarla iş ortakları olduk.

0
Referans
0
Portföyde Bulunan Marka & Model
0
Deneyimli Uzman

Kalite Politikası

  • Sürdürülebilir ve yüksek kaliteli enerji çözümleri sağlama taahhüdüyle hareket eden bir firma olarak, sürekli iyileşme prensipleri doğrultusunda kalite standartlarına bağlılığımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda, aşağıdaki kalite belgelerini almış bulunmaktan gurur duyuyoruz!
  • ISO 9001: Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileşmeyi teşvik etmek amacıyla, kalite yönetim sistemine olan bağlılığımızı gösterir.
  • ISO 10002: Müşteri memnuniyetini sağlamak, gelen şikayetleri dikkatli biçimde ele alarak, müşteri odaklı bir yaklaşım benimsediğimizi belgelemektedir.
  • ISO 14001: Sürdürülebilirlik ilkelerine uymak ve çevresel performansımızı sürekli olarak geliştirmek için çevre yönetim sistemine olan bağlılığımızı ifade eder.
  • ISO 45001: İş sağlığı ve güvenliği performansımızı iyileştirerek, iş kazalarını ve sağlık sorunlarını en aza indirmek amacıyla çalıştığımızı belirtir.
  • HYB: Hizmet yeterliliğinin tespiti amacıyla verilen bu belge de, müşterilerimize verdiğimiz desteğin kalitesini ve güvenilirliğini tescillemiştir.

 

AGS Elektronik olarak, kalite standartlarına olan bağlılığımızı sürdürmeye, sürekli iyileşmeyi benimsemeye ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya devam ediyoruz.

Bilgi Alın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?